Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: το μέλλον της χιονοδρομιας στην Ελλάδα  (Read 7847 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
ελληνικό χιονοδρομικό
μάξιμουμ 2 μέρες (στην περίπτωση της Βασιλιτσας κάθεσαι 4-5)

Βανσκο μάξιμουμ 4 μέρες

αλπεις χιονοδρομικά εώς 200 χλμ πιστών μάξιμουμ μια βδομάδα

αλπεις χιονοδρομικά με πάνω απο 200 χλμ πιστών μια ζωή να κάτσεις  δεν το βαριέσαι . κάθε μέρα θα ανακαλύπτεις διαδρομές που δεν έχεις ξαναπαει
αν αφαιρεσουμε τα λιφτ και αφησουμε μονο τα βουνα τοτε η ψαλιδα κλεινει δραματικα.σταματηστε τα λιφτ να δειτε τι εστι βερυκοκο
συμφωνώ ότι κλείνει η ψαλίδα λίγο

αλλά το χόμπι μου είναι η χιονοδρομια όχι το ορειβατικό  αν και εκεί θα πάμε όλοι
η διαδρομη που ακολουθησα προσωπικα ειναι απλη.μου αρεσει το σκι/σανιδι>τα λιφτ στην ελλαδα ειναι για τον π....>αρα δεν ασχολουμαι με αυτα=μενει το εξωτερικο+το σκι χωρις λιφτ>σε αεροπλανα δε μπαινω=αρα μενει το σκι χωρις λιφτ.απλα
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
το τι εχει να παρει ο καθενας απο το σκι χωρις λιφτ ειναι για τον καθενα πολυ προσωπικο,σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι,περα δηλαδη απο την προσωπικη μου φοβια που με εμποδιζει να ταξιδεψω με αερομεταφερομενα μεσα ειδα/ανακαλυψα οτι με το σκι χωρις λιφτ ειμαι αρκετα ευχαριστημενος
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline contanti

• Sr. Member

η διαδρομη που ακολουθησα προσωπικα ειναι απλη.μου αρεσει το σκι/σανιδι>τα λιφτ στην ελλαδα ειναι για τον π....>αρα δεν ασχολουμαι με αυτα=μενει το εξωτερικο+το σκι χωρις λιφτ>σε αεροπλανα δε μπαινω=αρα μενει το σκι χωρις λιφτ.απλα

???????  :-X :o :o  γιατι?

κλασομεντες?  ;D :laugh2:

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
το τι εχει να παρει ο καθενας απο το σκι χωρις λιφτ ειναι για τον καθενα πολυ προσωπικο,σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι,περα δηλαδη απο την προσωπικη μου φοβια που με εμποδιζει να ταξιδεψω με αερομεταφερομενα μεσα ειδα/ανακαλυψα οτι με το σκι χωρις λιφτ ειμαι αρκετα ευχαριστημενος

φοβασαι τ αερόπλανα πουλακι μου? και σ εμας επρεπε να το πεις? :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: