Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: το μέλλον της χιονοδρομιας στην Ελλάδα  (Read 7699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline StavRos

• Hero Member
δυστυχως σοβαρο σκι-snowboard δεν μπορεις να κανεις στην ελλαδα  :-[

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
Kai oute k bansko.des
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline StavRos

• Hero Member
Kai oute k bansko.des

ουτε εκει
τι να πω....  :(

Offline annie

• Newbie
  • Snowboarding 4life!
Παιδια να πω τη γνωμη μου.Νομιζω οτι ειναι εντελως τυχαιο και περιστασιακο το γεγονος οτι δεν χιονιζει στην Ελλαδα πολυ.Νομιζω οτι ο καιρος θα γυρισει.Και μιλαω και για την παρουσα χρονια οπου ο Δεκεμβριος ηταν ζεστος μονο στην περιοχη μας ενω σε ολοκληρη την Ευρωπη ηταν η νορμαλ η πιο κρυος απ τα φυσιολογικα επιπεδα.
Αλλα μιλαω και για τα προηγουμενα χρονια που βλεπουμε μια δυστοκια στο χειμωνα.

Μακάρι να είναι όπως τα λες... Για φέτος μάλλον πρέπει να κάνουμε πολύ υπομονή για να δούμε καλό χιόνι... :(

Offline agathos3

• Newbie
Παιδια να πω τη γνωμη μου.Νομιζω οτι ειναι εντελως τυχαιο και περιστασιακο το γεγονος οτι δεν χιονιζει στην Ελλαδα πολυ.Νομιζω οτι ο καιρος θα γυρισει.Και μιλαω και για την παρουσα χρονια οπου ο Δεκεμβριος ηταν ζεστος μονο στην περιοχη μας ενω σε ολοκληρη την Ευρωπη ηταν η νορμαλ η πιο κρυος απ τα φυσιολογικα επιπεδα.

Μακάρι να είναι όπως τα λες... Για φέτος μάλλον πρέπει να κάνουμε πολύ υπομονή για να δούμε καλό χιόνι...

ηρθες  και  εδω  βλεπω  αννυ?? <flag1>

Σκαφοτεχνική - Τέντες - Καλύμματα - Ταπετσαρίες :: σκαφοτεχνική,τέντες,καλύμματα,ταπετσαρίες,καθίσματα,μπάκετ,αναδιπλωμένα,μοκέτες,τέντες ηλίου,θαλασσομά

Offline annie

• Newbie
  • Snowboarding 4life!

Μακάρι να είναι όπως τα λες... Για φέτος μάλλον πρέπει να κάνουμε πολύ υπομονή για να δούμε καλό χιόνι...

ηρθες  και  εδω  βλεπω  αννυ??

Ναι Θοδωρή!! Έγραψα και στο τοπικ του Πισοδερίου! Έψαχνα κάτι στο google και βρήκα το forum και είδα κι εσάς !! ;)
Καλως με βρήκατε κι εδώ!! :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Offline StavRos

• Hero Member
πόσες μέρες ήταν η σαιζόν φέτος;;

:(

Offline tassos

• Hero Member
  • 930m
το SR δίνει 42 μέρες λειτουργίας για βασιλίτσα :banghead:  δηλάδη περίπου 4-5 ΣΚ μέχρι τώρα.  :(

Offline StavRos

• Hero Member
σκ με 10 βαθμούς Κελσίου δεν είναι χιονοδρομισιμο. εγώ δεν ξεκιναω απο Αθήνα να κάνω στην σούπα

τα καλά σκ μέχρι τώρα ήταν 2 μόνο:(

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
σκ με 10 βαθμούς Κελσίου δεν είναι χιονοδρομισιμο. εγώ δεν ξεκιναω απο Αθήνα να κάνω στην σούπα

τα καλά σκ μέχρι τώρα ήταν 2 μόνο:(
σκ και καλο δεν υπαρχει μηνα γεναρη φλεβαρη,τα καλα σκ (απο αποψη κοσμου λεω και ουρων)ειναι το μαρτη
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.