Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Προβληματα στις πιστες του ΧΚ Βασιλιτσας  (Read 1649 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
ας γραφουμε εδω τα προβληματα στις πιστες της Βασιλιτσας
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline turms

• Full Member
  • **
δεν εχουν ιχνος απο χιονο
Neversummer...

Offline pamino

• Newbie
1)για να μην μιλαω παλι στον αερα ειμε απο τα γρεβενα μεγαλωσα στην βασιλιτσα αγαπαω το βουνο
εχω μεγαλη εκτιμηση ολα τα παιδια στισ σχολες αλλα μεχρι εδω .

προβλήματα τα οποια τα λεμε χρονιαααααααα αλλα ολη στα αρχ.................... >:(

1)κυριοι στρωματα στα λιφτ τωρα
2)στρωσιμο πιστων α καλα τσιπουρα
3) οδοσημανση α καλα τσ.........
4) απετουν τα σανιδακια να δεσω το ποδι μου ρε μεγαλοι κατεχετε απο σανιδι
η καρεκλεσας στο βγαλσιμο για πιτε μας πως εινε (ανετα σπας γοφο και ποδι)
5) αν φτασετε στο διπλο στην βαση απο την πιστα σε ζεστη μερα τοτε ειμε .................
6)λιγο χωμα για να μην βγαζουμε τα σανιδια αλλλα που αυτοι μονο τα λεφτα να περνουν ρεμαλια
ξερουν που
7)γιατι εκαναν λιφτ χωρισ να τα ανοιγουν εεεεεεεεεεεεεεεεεε μ........................
μην μου πειτε οτι ομιχλη και και και στην γερμανια μεγαλωσα και ανοιγαν με -20 και φουλ ομιχλη.
γιατι κυριοι και λιγα εγραψα σας πληρωνω ανα ηταν τζαμπα δεν θα μιλουσα οποτε φετοε δεν ερχομε νε θα παω αλλου.

και δεν ειμε ενας μαλακας κανω σανιδι απο το 1986 παλιοσ πρωταθλιτις μερος σε 3 παγκοσμια οπεν αυστρια αθλητης στο σκι και κριτις στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ CUP οποτε λεω αυτα που λεω για βοηθεια αλλα τοσα χρονια πουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τρεχει το αλογακι.
στελεχως στο ορειβατικο σκι και κριτις.

τον μαρτιο τελειεωνω και την εκπεδευτων αναριχησης βραχου.

και παρακαλω γιατι εχετε  ξεχασει το καιμενο το κοριτσι που σκωτοθικε για τι μαλακιεσας :o

συγνωμη παιδια αλλα πραγματικα λιγα εχω γραψει και ας καταγωμε απο την σμιξη. :(

Κ.Ε να μιλαμε και με επιθετα και οχι να κρυβομαστε

* ξανασκεφτιτε τα ατυχηματα γινονται σε ολουσ μας.
*το ασθενοφορο μηπωσ το εχετε κριψει πουθενα
*σε ενα σοβαρο περιστατικο το παν εινε οι πρωτες βοηθειες απο που και με ποιους
*ακουστε για να μαθενετε τα σ/κ δεν υπαρχει στο νοσοκομειο των γρεβενων γιατρος που να κανει διασωληνωση (που συμβαινει στο 99%σε σοβαρα ατυχηματα στο βουνο)ενω στο εξωτερικο το κανουν οι διασωστες ερε κανονικο ξιλο που θελουν οχι.
*ο σωζων ευατο σωθητο αυτο εχω καταλαβει απο το 1984 που ειμε στα βουνα για την ελλαδα (εινε η πραγματικη αληθεια)

δεν θα απαντησω σε κανεναν σκεφτιτετο ολοι και αναρωτηθιτε λες...........σε.............μενα....................ετσι ελεγα και εγω αλλα την εφαγα
μηπως την αλλη φορα θα εινε τελεσιδικο οποτε ολα εινε ανοιχτα στα ελληνικα χιονοδρομικα. >:(

και το φταιξιμο σε ολη την καταστασι τιν εχουμε και εμεις ετσι. :-X

« Last Edit: 29 Dec, 2010, 01:25:20 by pamino »

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
Tha fate tin skoni mou kai de ftaine oi pistes
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline papabill

• Hero Member
  • Ηπειρος
Tha fate tin skoni mou kai de ftaine oi pistes

Και μονο που το ειπες σαν να πλαναται μια σκονη στο βουνο  :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Uploaded with ImageShack.us