Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: ΧΚ Βασιλίτσας 2010-2011  (Read 100133 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline miscelano

• Hero Member
Re: ΧΚ Βασιλίτσας 2010-2011
« Reply #930 on: 23 Feb, 2011, 22:00:07 »
τωρα ειστε καλα παιζακια,,,,

εσυ να δω ποτε θα ρθεις να πιουμε ενα τσιπουρακι στο βουνο.....αντε ελα αυτο το σκ....ευκαιρια ειναι.....αφου μια χαρα εισαι.....ελα κ δεν θα σε ζορισω πολυ  :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Offline mario79

• Jr. Member
  • *
« Reply #931 on: 23 Feb, 2011, 22:02:54 »
το θεμα ειναι τοσα χρονια τι γινεται στο βουνο!!!τι νοοτροπια επικρατει απο τον προεδρο του χκ μεχρι τον τελευταιο υπαλληλο!!!δεν αντεχω να ακουω υψηλοβαθμα στελεχη να λενε δε μου καιγεται καρφι για το χκ,μην πω ονοματα(χρηστο απο κοντα)και να μην εχουν καμμια σχεση με το αντικειμενο,αλλα ουτε να βλεπω υπαλληλους να εχουν το μυαλο στη λουφα στο τσιπουρο,στην ψησταρια...και ας παταμε εμεις μεσα στη λασπη για να παρουμε λιφτ!!!!!τετοια νοοτροπια επικρατουσε γι αυτο το χκ εχει τα χαλια του!κατι φαινεται να αλλαζει φετος....μακαρι ......θα δουμε!!!!το ξερω οτι συμφωνεις με αυτα χρηστο αλλα μερικοι αλλοι οχι!!!!!!!μισω τις δικαιολογιες που ακουγονται κατα καιρους περι ελλειψης χρηματων κλπ!!!!!!!!!!

Offline gavis

• Newbie
« Reply #932 on: 23 Feb, 2011, 22:04:39 »
προσπαθεις να με πεισεις για να μου φας το πεδιλακι 

Offline mario79

• Jr. Member
  • *
« Reply #933 on: 23 Feb, 2011, 22:07:05 »
!!!φυσικα και γινεται δεκτη η συγνωμη σου γιατι σε ξερω και μου φανηκε παραξενο που αντεδρασες ετσι!!!!εγω θα πιω μπυριτσα το τσιπουρο μου φερνει πονοκεφαλο!!!!

Offline papabill

• Hero Member
  • Ηπειρος
« Reply #934 on: 23 Feb, 2011, 22:17:14 »
Μόνο με την ιδιωτική πρωτοβουλία θα αλλάξουν τα κακώς κείμενα

Μπορεί ο νέος διευθυντής να είναι γάτος όταν όμως θα χτυπήσει 1-2-3-10 φορές την πόρτα στον πολιτικό προϊστάμενο και θα την βρει κλειστή τότε 2 πράγματα θα συμβούν, ή θα παραιτηθεί ή θα συμβιβαστεί με την κατάσταση.

Σίγουρα με την εμπειρία του θα βοηθήσει το χκβ, μην περιμένετε όμως θαύματα.

Offline miscelano

• Hero Member
« Reply #935 on: 23 Feb, 2011, 22:33:03 »
προσπαθεις να με πεισεις για να μου φας το πεδιλακι

χαχαχα δεν το θελω εγω ρε γιαννη....αν το ηθελα θα το ειχα κρατησει κιαλλο....παμε γι αλλα!!!!ξεκωλα και ασε τις δικαιολογιες....

!!!φυσικα και γινεται δεκτη η συγνωμη σου γιατι σε ξερω και μου φανηκε παραξενο που αντεδρασες ετσι!!!!εγω θα πιω μπυριτσα το τσιπουρο μου φερνει πονοκεφαλο!!!!

μαριε ειναι που δεν εχεις δοκιμασει το δικο μου τσιπουρο  :P :P :P :P

Μπορεί ο νέος διευθυντής να είναι γάτος όταν όμως θα χτυπήσει 1-2-3-10 φορές την πόρτα στον πολιτικό προϊστάμενο και θα την βρει κλειστή τότε 2 πράγματα θα συμβούν, ή θα παραιτηθεί ή θα συμβιβαστεί με την κατάσταση.

μα αυτο λεω τοσο καιρο....οτι πολλα εχουν αλλαξει απο περισι πχ αλλα δεν πρεπει να περιμενουμε θαυματα... ;) ;)

Offline mario79

• Jr. Member
  • *
« Reply #936 on: 23 Feb, 2011, 22:59:01 »

εγω προσπαθω να πω τοσο καιρο οτι δεν ειναι ολα θεμα χρηματων!!!!πρωτα πρεπει να αλλαξει η νοοτροπια ολων οσων σχετιζονται με το χκ!!!!και αν δεν αλλαζει η νοοτροπια να αλλαξουν οι ιδιοι!!!τι να τα κανουμε τα χρηματα αν δεν μπορουμε να τα επενδυσουμε!!!γιατι καποτε τα χρηματα υπηρχαν αλλα χρειαζονταν κινησεις για να απορροφηθουν!!!!!αλλα που μερακι και ορεξη.....ηθελε λιγο τρεξιμο βλεπεις!!!!!!οποτε εμειναν στα σχεδια!!!!!!!!!!

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #937 on: 23 Feb, 2011, 23:10:49 »
λετε λετε λετε λετε.ρωτηστε και μενα που εζησα το χιονοδρομικο 15 ολοκληρες μερες 24 ωρες το 24ωρο.λεει ο καθενας οτι μπορει να φανταστει ή οτι μπορει να σκεφτει δεν ειναι κακο αυτο.σας προτεινω να πατε να ζησετε εκει για λιγες μερες αλλα οχι ως τουριστες και μετα γραψτε την αποψη σας για το πως λειτουργει το χιονοδρομικο.απο 50μ μακρυα δε μπορουμε να δουμε τα φτερα της πεταλουδας
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline mario79

• Jr. Member
  • *
« Reply #938 on: 23 Feb, 2011, 23:13:29 »
η νοοτροπια της διοικησης φαινεται απο χιλιομετρα μακρια γιωργο!!!!απο κει ξεκινουσαν και κει τελειωναν ολα τοσα χρονια και χρονια τωρα!!!!!

Offline mario79

• Jr. Member
  • *
« Reply #939 on: 23 Feb, 2011, 23:14:04 »
αντε παω να δω τον αγωνα τωρα!!!!! :D :D :D :D