Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: ΧΚ Βασιλίτσας 2010-2011  (Read 99939 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ΒΟΥΤΑΣ

• Newbie
  • Vai Alberto...primoooo!
Re: ΧΚ Βασιλίτσας 2010-2011
« Reply #380 on: 23 Dec, 2010, 15:14:03 »
"...θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία..."
« Last Edit: 23 Dec, 2010, 15:15:40 by ΒΟΥΤΑΣ »

Offline president

• Full Member
  • **
« Reply #381 on: 23 Dec, 2010, 15:17:12 »
ναι ρε πρόεδρε

τουλάχιστον εγώ δεν διαδίδω ράδιο αρβύλες

Έχω κρίση και δεν συμμετέχω σε γαϊτανάκια εντυπωσιασμού

ρώτησα  απλως  αν  ειναι  κατι  παραπάνω  απο  αυτο  που  άκουσα  στο  εδω  φορουμ 
μακαρι  να  ειναι  αρβυλα  ..δεν  ειναι εντυπωσιασμός   φιλε  μου  ..και  πριν  λιγο  καιρο  ειπα  σε  καποιον  αλλο  φιλο  οτι  θα  εχετε  κατάσχεσις  στο  χκ και  ειπε  αποκλείεται     την  τριτη  που  βρεθήκαμε  μου  ειπε  οτι  ειχα  δικιο  οντως  εχουν  προβλημα   τους   .. ζητανε  350 χιλ ευρο

ΕΝΑΣ ΤΟΙΧΟΣ ΧΙΟΝΟ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
http://skafotexniki.gr/

Offline ΒΟΥΤΑΣ

• Newbie
  • Vai Alberto...primoooo!
« Reply #382 on: 23 Dec, 2010, 15:19:48 »
ναι ρε πρόεδρε

ρώτησα  απλως  αν  ειναι  κατι  παραπάνω  απο  αυτο  που  άκουσα  στο  εδω  φορουμ 
μακαρι  να  ειναι  αρβυλα  ..δεν  ειναι εντυπωσιασμός   φιλε  μου  ..και  πριν  λιγο  καιρο  ειπα  σε  καποιον  αλλο  φιλο  οτι  θα  εχετε  κατάσχεσις  στο  χκ και  ειπε  αποκλείεται     την  τριτη  που  βρεθήκαμε  μου  ειπε  οτι  ειχα  δικιο  οντως  εχουν  προβλημα   τους   .. ζητανε  350 χιλ ευρο

ξέρεις πολύ καλά (και από το επάγγελμα σου) ότι από το "ζητάνε" μέχρι την κατάσχεση υπάρχει αρκετά μεγάλη διαφορά
Γιαυτό λοιπόν καλά είναι οι "αναμεταδόσεις" να είναι προσεκτικές

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #383 on: 23 Dec, 2010, 15:20:05 »
ναι ρε πρόεδρε

πριν 2 χρονια ειχα ακουσει απο μισοεγκυρες πηγες οτι κατα πασα πιθανοτητα το ΧΚΒ το πανε για πουλημα σε ιδιωτη - ακτορ,αυτος που εχει και τον παρνασσο.νομιζω ετσι εξηγουντε ολα.ο ακτορ εντομεταξυ εχει στενες σχεσεις με τη βασιλιτσα
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #384 on: 23 Dec, 2010, 15:21:13 »
εγω νομιζω οτι του ακτορ του κακοφαινεται να βγαζει το δημοσιο τοσα χρηματα απο τους φιλους της βασιλιτσας και αυτος να ειναι στην απεξω.γενικα η εποχη ειναι υπερ της ιδιοτικοποιησης

Offline president

• Full Member
  • **
« Reply #385 on: 23 Dec, 2010, 15:26:54 »
ναι ρε πρόεδρε

ξέρεις πολύ καλά (και από το επάγγελμα σου) ότι από το "ζητάνε" μέχρι την κατάσχεση υπάρχει αρκετά μεγάλη διαφορά
Γιαυτό λοιπόν καλά είναι οι "αναμεταδόσεις" να είναι προσεκτικές

αντε  καλα  δεν  ΖΗΤΗΣΑΝ  πήγε  ο  δικαστικος  για  κατάσχεση   και  ΖΗΤΗΣΑΝ  πίστωση  χρονου  ..  καλε  γιορτες 

ΕΝΑΣ ΤΟΙΧΟΣ ΧΙΟΝΟ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
http://skafotexniki.gr/

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #386 on: 23 Dec, 2010, 15:29:33 »
θα προσπαθησω να αλιευσω και γω μερικες πληροφοριες για το ζητημα

Offline mario79

• Jr. Member
  • *
« Reply #387 on: 23 Dec, 2010, 17:06:34 »
πως να παει καλυτερα ρε γιωργο(απο οικονομικης αποψεως)?αν δεν δουλεψουν και τις γιορτες μονο καλα δε θα παει!οι μισες γιορτες ειναι χαμενες απ οτι φαινεται!!!!δε θα πηγαινε που δε θα πηγαινε καλα υπαρχει και η ελλειψη χιονιου.........!!!φτασαμε στο σημειο να λεμε μακαρι να το παρει ιδιωτης μπας και μπει μια σειρα!!!!!!!

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #388 on: 23 Dec, 2010, 17:07:46 »
αυτο  που εμαθα ειναι οτι τις προηγουμενες μερες υπηρξε συναντηση του προεδρου με τον Βερνερ του Παρνασσου,μιλαγαν για αποπετρωση και πηγαν  στο χιονοδρομικο.Ο Βερνερ εργαζοταν στον Παρνασσο μεχρι φετος και ισως τον προσλαβει η βασιλιτσα τωρα,ισως η καλυτερη μεταγραφη

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #389 on: 23 Dec, 2010, 17:08:56 »
μεριδιο της ευθυνης για την κλη λειτουργεια του παρνασσου εχει  ο Βερνερ παντως.ελπιζω να τον δουμε στη βασιλιτσα φετος