Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Μέρη που'χω περάσει στις Άλπεις εώς ταξιδιώτης και που'χω δοκιμάσει Αναρρίχηση  (Read 2544 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Efeli

• Hero Member
Φωτογραφιες δεν εχεις?Να δουμε πως ειναι?

Nαι θα σας ανεβάσω αύριο! :lolhammer: <yeah>
EFI TSOULOUCHOPOULOU

Offline Μίλτος

• Full Member
  • **
αντε ακόμα περιμένουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Efeli

• Hero Member
αντε ακόμα περιμένουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mίλτο μου Καλημέρα έχεις δίκιο σήμερα θα το κάνω υπόσχομαι πρεπει να τις σκανάρω δεν είναι απλό κ έτρεχα αυτές τις μέρες ;) :-*
EFI TSOULOUCHOPOULOU

Offline drbalm

• Sr. Member
Efeli καλησπέρα. όταν βρεις χρόνο εκτός από φωτογραφίες αν μπορείς κάνε και ένα μικρό ρεπορτ από το val di melo.

Offline Efeli

• Hero Member
Efeli καλησπέρα. όταν βρεις χρόνο εκτός από φωτογραφίες αν μπορείς κάνε και ένα μικρό ρεπορτ από το val di melo.

ok ;)
EFI TSOULOUCHOPOULOU

Offline Efeli

• Hero Member

Γεια σου σορρυ που άργησα να σου απαντήσω νομίζω ότι είναι πολύ καλή επιλογή η περιοχή Val di melo,τι εννοώ είναι στο δρόμο προς Lecco σχεδόν μια ώρα από Μιλάνο έχει να κάνεις camping πολυ οργανωμένα και καθαρά μέσα στην φύση ,έχει μικρά "μπαράκια" βουνού και επίσης για αναρρίχηση σε πάγο και βράχο.Τώρα για τον καιρό μπορ΄ω να μάθω περισσότερα να σου πω πότε ακριβώς πιάνει πάγο,έχω φίλους που πάνε εκεί κάθε εβδομάδα,πες μου τι πληροφορίες θες να ρωτήσω. :-*
EFI TSOULOUCHOPOULOU