Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Περαστικά miscelano  (Read 10649 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline president

• Full Member
  • **
Απ: Re: Περαστικά miscelano
« Reply #20 on: 02 Mar, 2012, 19:42:41 »
Πηγα στο γιατρο σημερα και ολα καλα...κακωση μινισκου εχω...πολυ πιθανο μου ειπε τελη μαρτιου να ξανατσουλησω

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

τυχερος  ησουν  φιλε  μου   θα  μπορουσες  και  χειροτερα  :33: ..  περαστικα  σου 

ΕΝΑΣ ΤΟΙΧΟΣ ΧΙΟΝΟ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
http://skafotexniki.gr/

Offline miscelano

• Hero Member
Re: Απ: Re: Περαστικά miscelano
« Reply #21 on: 02 Mar, 2012, 20:29:11 »
Το ξερω προεδρε!φετος στη βασιλιτσα ειμαι ο 3ος που τη παταει με τον ιδιο τροπο ευτηχως ομως με τις λιγοτερες συνεπειες...οι αλλοι 2 σπασαν ποδια και βαλαν λαμες...ευτηχως βγηκαν τα πεδιλα

Πηγα στο γιατρο σημερα και ολα καλα...κακωση μινισκου εχω...πολυ πιθανο μου ειπε τελη μαρτιου να ξανατσουλησω

τυχερος  ησουν  φιλε  μου   θα  μπορουσες  και  χειροτερα  :33: ..  περαστικα  σου

Offline mafia

• Hero Member
Απ: Περαστικά miscelano
« Reply #22 on: 02 Mar, 2012, 23:47:44 »
Ρε Χρηστο δεν θελει πολυ, σημερα εβαλε μυτη μεσα το νοουζ και το δεξι γονατο προγκηξε καλα. Εσο μινισκος! Στα λιφτ πεφτει και ενας snowboardας νασου τα λαμακια του στον μπροστιο μινισκο. Το δεξι γονατο το πηρα στο χερι! Πρωτη φορα που παθαινω κατι τετοιο με σανιδι!
Ποιος να με γκαντεμιασε αραγεεεε.....;;;;;; :32: (Βλεπε στο θεμα μου ποιος μου ευχεται "χωρις τραυματισμους") :30:
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
« Reply #23 on: 02 Mar, 2012, 23:52:50 »
kαλα κανω και δεν ασχολουμαι...

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #24 on: 03 Mar, 2012, 00:37:55 »
καλα ρε ποσοι χτυπησατε ?αν ειναι δυνατον, με αποκαρδιωσατε τωρα
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline miscelano

• Hero Member
Re: Απ: Περαστικά miscelano
« Reply #25 on: 03 Mar, 2012, 01:34:59 »
Μλκ πλακα κανεις ετσι???εχει πριστει???πηγαινε για μαγνητικη ειναι πολυ ζορικο το γονατο...εγω ημουν με κομενους χιαστους 5 χρονια...οτι να ναι...εβγαινε το γονατο συνεχεια...μη τ αφησεις...περαστικα ρε γμτ...

Υγ αν εχει πριστει παρε biofenac...τα σπαει!
Υγ2 μετ εισαι πολυ γκαντεμης ρε φιλε
Ρε Χρηστο δεν θελει πολυ, σημερα εβαλε μυτη μεσα το νοουζ και το δεξι γονατο προγκηξε καλα. Εσο μινισκος! Στα λιφτ πεφτει και ενας snowboardας νασου τα λαμακια του στον μπροστιο μινισκο. Το δεξι γονατο το πηρα στο χερι! Πρωτη φορα που παθαινω κατι τετοιο με σανιδι!
Ποιος να με γκαντεμιασε αραγεεεε.....;;;;;; :32: (Βλεπε στο θεμα μου ποιος μου ευχεται "χωρις τραυματισμους") :30:

Offline miscelano

• Hero Member
Re: Απ: Περαστικά miscelano
« Reply #26 on: 03 Mar, 2012, 01:36:23 »
Κακως δεν ασχολεισαι....το να τσουλας σε πουδρα εοναι καλητερο κ απο το σεξ και δεν κανω πλακα...τα γονατα ειναι πταισματα...
kαλα κανω και δεν ασχολουμαι...

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #27 on: 03 Mar, 2012, 02:58:28 »
περαστικα και γρηγορα στις επαλξεις(στο μπαρμπα δηλαδη) σιδερενιος. Μαφια μη το αφησεις πανε σε ιατρο και δοκιμασε το XEFO,σε κανει γρηγορα καλα
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
« Reply #28 on: 03 Mar, 2012, 11:12:27 »

μηπως αυτος διαβαζει τελευταια το φορουμ?

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #29 on: 03 Mar, 2012, 12:19:53 »
Δεν ειναι σοβαρο τελικα. Απλα γυρισε λιγο στο πλαι το γονατο και εφυγαν υγρα της κλειδωσης. Σε 10 μερες θα ειναι σαν καινουριο. Μου ειπε (ο γιατρος) να βαζω ζεστο επιθεμα. :32:
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.