Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Προοδευτικη Λαρισας  (Read 25322 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mafia

• Hero Member
Προοδευτικη Λαρισας
« on: 17 Sep, 2010, 02:44:57 »
16/09/2010   φιλικο προετοιμασιας !    Προοδευτικη--Ολυμπος :0-3   Στο πρωτο γκολ δεν εφταιγα εγω και στα αλλα δυο φταιγανε οι αλλοι! :P :P :P :P :P

Το κουκλι Νο1  :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
Re: Προοδευτικη Λαρισας
« Reply #1 on: 17 Sep, 2010, 09:01:14 »
για διαιτητης κανεις εσυ,τι τα θες τα τερματα? :P :P :P
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #2 on: 18 Oct, 2010, 15:03:05 »
Μιας και μιλουσατε για Παππουδια: την Κυριακη στον αγωνα με βαλανε 10 λεπτα στο τελος και το αριστερο μου γονατο βγηκε εκτως! Με εχει τρελανει στον πονο και οταν το τεντωνω με σκιζει ο μηνισκος! Κλαψ!!! :'(
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline miscelano

• Hero Member
« Reply #3 on: 18 Oct, 2010, 15:04:23 »
κανονισε μλκ ν ανεβαινεις πανω το χειμωνα και να μη τσουλας...θα φας πολυ δουλεμα....τι τη θελετε τη μπαλα ρε γμτ...μονο προβληματα ειναι...

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #4 on: 18 Oct, 2010, 15:12:52 »
Μιας και μιλουσατε για Παππουδια: την Κυριακη στον αγωνα με βαλανε 10 λεπτα στο τελος και το αριστερο μου γονατο βγηκε εκτως! Με εχει τρελανει στον πονο και οταν το τεντωνω με σκιζει ο μηνισκος! Κλαψ!!! :'(

αρε κριμα ρε και τα γραφουν ολα τα φορουμς οτι το ποδοσφαιρο ειναι γεματο τραυμτισμους στα γονατα
Μαφιοζε δε ξερω τι θα κανεις αλλα γινε καλα
εμενα μου ειχαν πει ξεκουραση,οταν σταματησα την ξεκουραση και αρχισα να δουλευω παλι περασε το γονατο
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #5 on: 18 Oct, 2010, 15:27:40 »
Για χειμωνα θα ειμαι ετοιμος ο κοσμος να χαλασει! Ακομα και αν χρειαστει νυστερι! Ειναι στα Γιαννενα ενας γιατρος αστερι σε τετοια και θα παω συντομα!

Offline miscelano

• Hero Member
« Reply #6 on: 18 Oct, 2010, 15:46:53 »
εκανε ενας φιλος μου πριν 2 μηνες χιαστους στα γιαννενα...τωρα καλα περπαταει και το λυγιζει μια χαρα....αλλα 5χ5 ουτε να το ξαναδει

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #7 on: 18 Oct, 2010, 16:05:57 »
Κοιτα μπροστα στο Snowboard το ποδοσφαιρο δεν φτουραει! Αν χρειαστει να κοψω ενα απο τα δυο ξερεις ποιο θα κοψω!(Το ποδοσφαιρο) (Δεν μιλαμε για 5Χ5 αλλα για κανονικο ποδοσφαιρο 11Χ11) :D

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #8 on: 31 Oct, 2010, 20:38:55 »
Επιτελους ο πρωτος μας βαθμος, με ενα γκολ ποιημα απο τον Βαΐο στο 90' απευθειας απο το κορνερ. :D   Δελέρια 1 - Προοδευτική Λ. 1
Εγω τραυματιας αναπληρωματικος στον πανγκο αν και εκανα ζεσταμα! :D
2 Κυριακες ρεπο λογο εκλογων! 8)   (Να φτιάξει και ο ώμος μου) :D

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #9 on: 02 Nov, 2010, 16:45:10 »
Μετα απο 4 ηττες και 1 ισοπαλια, στη σημερινη προπονηση θα φερουνε παππα να ξωρκισει το κακο! <mast> (Εδω δεν εχουμε πλεμωνια, οι χωριστρες μας φταιγανε!) >:D