Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: ΣΚΙ ή SNOWBOARD?  (Read 16135 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline agathos3

• Newbie
Re: ΣΚΙ ή SNOWBOARD?
« Reply #10 on: 29 Dec, 2010, 01:00:01 »
Kαταρχιν δεν ειπα οτι κανω καλο σκι κατα δευτερον επιλογη μου ειναι να κανω οτι θελω και δεν ειπα θα μαθω σανιδι και τελος θελω να δοκιμασω και να δω πως θα ειναι αν θελησω να φαω τα μουτρα και δεν μπορεσω ποτε να μαθω τοτε θα τα παρατησω..και ποιος ο ο λογος να μαθω καλο σκι αν μετα το γυρισω σε σανιδι για να λεω οτι ηξερα καποτε καλο σκι εγω λεω να δοκιμασω τωρα για να ξερω τι θα κανω μετα...Φιλικα παντα:p

αστο φιλε σανιδα κανουν μονο αυτοι που δεν μπορουν να μαθουν καλο σκι :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :lolhammer:
καλα τα λεει ο μιττσελανο :thumbsup:

Σκαφοτεχνική - Τέντες - Καλύμματα - Ταπετσαρίες :: σκαφοτεχνική,τέντες,καλύμματα,ταπετσαρίες,καθίσματα,μπάκετ,αναδιπλωμένα,μοκέτες,τέντες ηλίου,θαλασσομά

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
« Reply #11 on: 15 Mar, 2011, 14:46:52 »
χωρις να κανω κανενα απο τα 2 ειδη. βλεποντας σε ντοκιμαντερ,ατομα να κανουν σκι η σνοουμπορντ, νομιζω οτι αυτοι που κανουν σνοουμπορντ ειναι πιο ανετοι. βλεπω μεγαλυτερη χαρη στις κινησεις τους. στο σκι με χαλαει που κρατανε και τα μπαστουνια. το σνοουμπορντ μου φανεται πιο ελευθερο στις κινησεις.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #12 on: 15 Mar, 2011, 14:57:27 »
χωρις να κανω κανενα απο τα 2 ειδη. βλεποντας σε ντοκιμαντερ,ατομα να κανουν σκι η σνοουμπορντ, νομιζω οτι αυτοι που κανουν σνοουμπορντ ειναι πιο ανετοι. βλεπω μεγαλυτερη χαρη στις κινησεις τους. στο σκι με χαλαει που κρατανε και τα μπαστουνια. το σνοουμπορντ μου φανεται πιο ελευθερο στις κινησεις.
ετσι ακριβως ειναι οπως το λες και το βλεπεις
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.