Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Σχολή Αναρρίχησης Αρχαρίων Βράχου Οκτώβριος 2011 με τη σχολη Κοτρωναρος  (Read 49650 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tirol

• Hero Member
καλή η σημερινή μέρα.. κάναμε ένα βήμα μπροστά

Offline drbalm

• Sr. Member
Τι κανατε Κώστα?
Πηγα και εγω μετα απο πολυ καιρο για αναρριχηση σημερα και καταλαβα οτι αν το αφησεις σε αφηνει και αυτο. στο 4+ ειναι πλεον το comfort level μου.... 8)

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
καλα σημερα δωσαμε ρεστα 5+ παρακαλω και ενα σετακι δωρο και ενα επικεφαλης χωρις καμια πλακετα σε 4 δωρο στον Tirol.Ο Tirol ανεβηκε μια 4 ή 4+ να περασει το top rope χωρις καμια ασφαλεια(λιγα μετρα ομως οκ) και για δωρο βρηκε ενα σετακι πιο περα κρεμασμενο.Η μαγνησια κανει ΔΟΥΛΕΙΑ οχι αστεια.
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
Τι κανατε Κώστα?
Πηγα και εγω μετα απο πολυ καιρο για αναρριχηση σημερα και καταλαβα οτι αν το αφησεις σε αφηνει και αυτο. στο 4+ ειναι πλεον το comfort level μου.... 8)
ψηλε η επομενη συναντηση θα περιεχει και σκαρφαλωμα,εισαι καλος εσυ θα μας δωσεις κανενα tip

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
η Ολγα γιγαντας ακολουθουσε κανονικα παντου

Offline drbalm

• Sr. Member
5+ επικεφαλης βλαδιμηρε? Αυτα ειναι
Για τους παδες ψηνω και ενα φιλαρακι να ερθει που την εχει πολυ καλα την αναρριχηση να μας περναει κανα σχοινι. ζορικο πεδιο οι παδες, ψηλο με συνεχομενη δυσκολια.
Μας βλεπω στο τελος να τους πουμε που ειναι το δεντρο και εμεις να κατσουμε στο χωριο να παλευουμε με τα τακακια :laugh2:

Offline drbalm

• Sr. Member
Βαλτε καμια φωτο να σχολιασουμε λιγο τεχνικη και χρηση υλικων

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
5+ επικεφαλης βλαδιμηρε? Αυτα ειναι
Για τους παδες ψηνω και ενα φιλαρακι να ερθει που την εχει πολυ καλα την αναρριχηση να μας περναει κανα σχοινι. ζορικο πεδιο οι παδες, ψηλο με συνεχομενη δυσκολια.
Μας βλεπω στο τελος να τους πουμε που ειναι το δεντρο και εμεις να κατσουμε στο χωριο να παλευουμε με τα τακακια :laugh2:
top rope καναμε το +5,επικεφαλης εκανε ο Κωστας το 4+

[spoiler]ψησε εσυ το φιλο σου και ο Ζαχαρακης θα μαθει καλα το δεντρο[/spoiler] :laugh2:

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
οι μονες φωτογραφιες που τραβηχτηκαν ειναι αυτες

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
ο Πολιτης ειχε και την πρωτη ΑΛΗΘΙΝΗ πτωση κανα 3-4 μετρα ,ειχε παει να παρει ενα σετακι αφημενο απο καποιους μη θαραλεους και μολις το τσιμπησε ΚΛΑΤΣ κατω στην προηγουμενη ασφαλεια.αυτη την εικονα θα αργησω να την ξεχασω,η Ολγα τον ασφαλιζε,εγω κραταγα την Ολγα μη πεσει αυτη στα βραχια :laugh2: (ο Κοτρωναρος δε το διαβαζει το φορουμ οποτε δε πειραζει που τα λεμε αυτα εδω)