Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Πισοδέρι.ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ  (Read 67296 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gavis

• Newbie
Ρε θοθωρη ειναι κριμα να μηνω χωρις πεδιλα φετος ......τωρα ξεκιναει η σεζον....
Το ποδι μου παει πολυ καλα και πιστευω δεν θα εχω προβλημα και με το skiing.
Το snowboarding ειναι αλλη φαση ......"απο δω η γυναικα μου....και απο εδω η γκομενα μου...."
Οταν ελεγα να τα πουλησω τα  s3  ειχα αλλα στο μυαλο μου και τωρα το μετανιωσα ....
Πιστευω οτι δεν υπαρχει προβλημα.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
με το ποδι τι επαθες?κανενα μηνισκο?
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline gavis

• Newbie
το ποδι δεν εχει ....καθολου μηνισκο :bangdesk:

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
το ποδι δεν εχει ....καθολου μηνισκο :bangdesk:
εισαι σε καλο δρομο :laugh2: ειχα(εχω)το ιδιο προβλημα το καλοκαιρι ειχα ανοιξει και θεμα στο lounge αν θυμαμαι καλα,επεμβαση δενε εκανα παντως
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline Dimis_viper

• Newbie
το ποδι δεν εχει ....καθολου μηνισκο

Που πήγε να ψάξουμε όλοι μαζί να τον βρούμε..... :laugh2: :laugh:

Άντε μέσα στη βδομάδα έμαθα για συνάντηση οπότε αν καταφέρω να έρθω θα τα πούμε απο κοντά( μετά απο τόσο καιρό)...
Gatzes Dimitris | Facebook

http://logistiki-exelixi.blogspot.com

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
τωρα που μαζευτηκε ολη η καλη παρεα εδω ολα θα πανε καλα

Offline gavis

• Newbie
πολλοι φιλοι,καλη παρεα!!!!

Γιαυτο ειναι τα forum.

Offline agathos3

• Newbie
Ρε θοθωρη ειναι κριμα να μηνω χωρις πεδιλα φετος ......τωρα ξεκιναει η σεζον....
Το ποδι μου παει πολυ καλα και πιστευω δεν θα εχω προβλημα και με το skiing.
Το snowboarding ειναι αλλη φαση ......"απο δω η γυναικα μου....και απο εδω η γκομενα μου...."
Οταν ελεγα να τα πουλησω τα  s3  ειχα αλλα στο μυαλο μου και τωρα το μετανιωσα ....
Πιστευω οτι δεν υπαρχει προβλημα.

αλλα λες και αλλα κανεις και οπως πας θα με τρελανεις..(λεει το τραγουδι) <sfirizw> <sfirizw> <sfirizw> ......τζαμπα χαρηκα <8elw> <8elw> <8elw> αλλα που θα παει θα σε πετύχω καπου :ang2: :ang2: :ang2: <bitch> <bitch> <bitch> :fight4: :fight4: :fight4: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: ξερω που μενεις :evil2: :evil2: :evil2:
περα την πλακα τωρα σε νιωθω και καταλαβαινω δεν πειραζει και εγω δεν θα παρατουσα το σκι για σανιδα  <buttrock> <buttrock> <buttrock> θα παρω καποια στιγμη που θα παει..για φετος δεν το βλεπω αλλα του χρονου σιγουρα.....αν παντως το παρεις αποφαση και τα δώσεις  θα ειμαι ο πρωτος που θα το μαθει οκ <thumbsup>

Σκαφοτεχνική - Τέντες - Καλύμματα - Ταπετσαρίες :: σκαφοτεχνική,τέντες,καλύμματα,ταπετσαρίες,καθίσματα,μπάκετ,αναδιπλωμένα,μοκέτες,τέντες ηλίου,θαλασσομά

Offline gavis

• Newbie
Εαν τα δωσω εισαι 1ος στην λιστα.

Offline agathos3

• Newbie
Εαν τα δωσω εισαι 1ος στην λιστα.

<buttrock> <buttrock> <buttrock> <buttrock> <thumbs> <thumbs> <thumbs>

Σκαφοτεχνική - Τέντες - Καλύμματα - Ταπετσαρίες :: σκαφοτεχνική,τέντες,καλύμματα,ταπετσαρίες,καθίσματα,μπάκετ,αναδιπλωμένα,μοκέτες,τέντες ηλίου,θαλασσομά