Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Πισοδέρι.ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ  (Read 69895 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
φανταζομαι ποσο θα χει το σαντουιτς >:( >:(

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
φανταζομαι ποσο θα χει το σαντουιτς 
ε δε θα χει κανενα 5ευρω? μηπως λεω λιγα?
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
καλα αυτο με τα μπαναρισματα εχει πολυ πλακα απεναντι,οι μοντς ειναι τελειως οτι ναναι  αλλα τι να πει κανεις για μερικα τυχαια παιδακια?οι μισοι ειναι παιδακια και οι αλλοι μισοι γκαιει (ουπς μου ξεφυγε το γ και εχει χαλασει το delete στο πληκτρολογιο μου)

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
 :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: το πιο κουφο ειναι να σε μπαναρουν κατ εξακολουθηση, κι εσυ εκει να γραφεις παλι. ::) ::)

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
      το πιο κουφο ειναι να σε μπαναρουν κατ εξακολουθηση, κι εσυ εκει να γραφεις παλι. 
ε ο καθενας ειναι υπευθυνος των πραξεων του απο κει και περα,χρειαζεται και μια αξιοπρεπεια εστω λιγο. 

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
μου αρεσουν και οι διαφοροι τιτλοι..... moderator...moderator χκ .....snowreporter. στρατος κανονικος δηλαδη

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
αργοτερα θα υπαρξουν κι αλλοι:υπομοντ-αρχιμοντ-ανθυπομοντ-επιμοντ κλπ κλπ ολη η ιεραρχια μεσα.τους ανωτερους τιτλους τους εχουν λιγοι ομως

Offline mafia

• Hero Member
Κωστα το θερμος απο τις 6:00 το πρωι καραταει ως τις 11:00 καυτο και μετα ειναι ζεστο, κατουρο μετα τις 13:00 αλλα δεν θες καφε τοτε θελεις σαντουιτς!

Δεν ειχα ποτε θερμος.Μονο παγουρινο ειχα στο νηπειαγωγειο.!χαχαχα   

Παρε κανα τετοιο! :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline mafia

• Hero Member
Μιας και λετε για μπαν, ρε συ Metfm με τη φωτο του Βεγγου μου θυμιζεις τον Blades απεναντι, προ μπαν εποχης! :laugh2:
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline president

• Full Member
  • **
φανταζομαι ποσο θα χει το σαντουιτς 
ε δε θα χει κανενα 5ευρω? μηπως λεω λιγα?

καλημερα  ,,

καφες  στο  πισοδερι  εσπρέσο  3  ευρο  εσπρέσο  διπλο  που εγω  πίνω  3.5   
ποτο  6  ευρω  κορτον σπεις  το  οποιο  προτιμώ  4  ευρω 
σαντοιτς  δεν  εχει   μα   σου  προσφέρει  μεριδα  φαγητου  απο  6  ευρω  μεχρι  9  ευρω  κατσε  και φάε  φαγητό  και  οχι  σαντουτς  με 4  ευρο  που  θα  θελεις  2  .συνολο  8  ευρο 

στις  τιμες  μας   δεν  παιζόμαστε 

ΕΝΑΣ ΤΟΙΧΟΣ ΧΙΟΝΟ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
http://skafotexniki.gr/