Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Πισοδέρι.ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ  (Read 66020 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
εχει παθει ψυχολογικο το παιδι, μ αυτον :laugh2:

Offline mafia

• Hero Member
Αντε ρε με το Jef αστον να παει στα γμδια! Ουφ!

Να παει.Αλλα δεν παει.

Το ξερω! Γιαυτο δε θελω να τον σκευτομαι! :( >:(
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
ας μη χαλαμε το τοπικ του προεδρου. ας ανοιξουμε ενα τοπικ ειδικα για να ξεσπαει ο κωστας.

Offline agathos3

• Newbie
μεγαλη δυναμη του φορουμ η βορεια ελλαδα αποδυκνειεται.

Έτσι έτσι!!
Λοιπόν το forum το βρήκα τυχαία ψάχνωντας κάτι στο google! Και ... είδα φως και μπήκα... που λενε!   

καλως την anne  και στο εδω φορουμ.. <soutien> .....πυστευω να τελειωνεις γρηγορα με τα διαβασματα  για να ξανα τσουλισουμε ξανα (αν εχει χιονι <8elw> )στο φανταστικον πισοδεριον   :pisoderi1:

Σκαφοτεχνική - Τέντες - Καλύμματα - Ταπετσαρίες :: σκαφοτεχνική,τέντες,καλύμματα,ταπετσαρίες,καθίσματα,μπάκετ,αναδιπλωμένα,μοκέτες,τέντες ηλίου,θαλασσομά

Offline agathos3

• Newbie
ας μη χαλαμε το τοπικ του προεδρου. ας ανοιξουμε ενα τοπικ ειδικα για να ξεσπαει ο κωστας.
,

αρε φιλαρακι που με πηγες τωρα με την φωτο που εχεις στην υπογραφη...εκανα φυλακιο στο κολχικο οταν ημουν στον λαγκαδα.....

Σκαφοτεχνική - Τέντες - Καλύμματα - Ταπετσαρίες :: σκαφοτεχνική,τέντες,καλύμματα,ταπετσαρίες,καθίσματα,μπάκετ,αναδιπλωμένα,μοκέτες,τέντες ηλίου,θαλασσομά

Offline annie

• Newbie
  • Snowboarding 4life!
μεγαλη δυναμη του φορουμ η βορεια ελλαδα αποδυκνειεται.

Έτσι έτσι!!
Λοιπόν το forum το βρήκα τυχαία ψάχνωντας κάτι στο google! Και ... είδα φως και μπήκα... που λενε!   

καλως την anne  και στο εδω φορουμ..  .....πυστευω να τελειωνεις γρηγορα με τα διαβασματα  για να ξανα τσουλισουμε ξανα (αν εχει χιονι  )στο φανταστικον πισοδεριον   

Σ'ευχαριστώ Θοδωρή μου! :)
Ναι κι εγώ αυτό περιμένω...άντε να τελειώσουν γρήγορα!! Και μετά ξέρεις :D :D :D !! :pisoderi2:

Offline OxidE

• Newbie
τσα!Να μαι και γω  :D Γιατι εμένα δε μου λέει κανείς τίποτα γιαυτο εδώ το υπέροχο forum? >:D
Απο την κάμερα βλέπω οτι κάτι έγινε πάνω..Ενημέρωση κανείς?
Its better to be hated for what you are than to be loved for what you are not

Offline annie

• Newbie
  • Snowboarding 4life!
τσα!Να μαι και γω   Γιατι εμένα δε μου λέει κανείς τίποτα γιαυτο εδώ το υπέροχο forum? 

Καλώς τον!! :D

Offline agathos3

• Newbie
τσα!Να μαι και γω   Γιατι εμένα δε μου λέει κανείς τίποτα γιαυτο εδώ το υπέροχο forum? 

Καλώς τον!!

χαίρομε  που  αρχισατε  να  γράφετε  και  στο  εδω  φορουμ   <efeli>

καλως  ηρθες  και  εδω  αννουλα   κανονισε  να  ερθουν  και  τα  υπολοιπα  παιδια  και  εδω   <soutien>

ριχτους  την  ιδεα  και  για  το  εδω  φορουμ ..εσυ... <pistolaki>
διοτι  εγω  ειμαι  υπό  επιτήρηση   :evil2:

καλα  ειδες  εικονίδια  που  μας  εφτιαξαν  για  το  πισοδερι,  το  αιτημα  εκτελέστηκε  αμεσα   :pisoderi2:

Offline president

• Full Member
  • **
ωωχ!!!!!...

σαν  αγαθος  εγραψα   :ang: :ang2:

ΕΝΑΣ ΤΟΙΧΟΣ ΧΙΟΝΟ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
http://skafotexniki.gr/