Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Πισοδέρι.ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ  (Read 65748 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member

ειναι πολυ ευκολο να ανεβασεις φωτογραφιες στο φορουμ μας,με 7 απλα βηματα πατηματα του κουμπιου βαζεις φωτογραφιες (μονο στο snowguide) μπορει να γινεται αυτο

Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
ο προεδρος τι εγινε ρε παιδια? καιρο εχει να γραψει

Offline president

• Full Member
  • **
εδω  ειμαι  παίδες !!  προβλημα υγειας  τις  συζύγου    με  ευτυχώς θετικα  αποτελέσματα   με  ανάγκαζαν  να  μην  εχω  και  πολλες  παρουσιες    ...  τωρα  που  είμαστε  καλυτερα    ,παμε  μπροστα  ..

εχθές  αυθημερόν   παρουσια  στο  πισοδερι  ,καταφέρνοντας  να  σκιαρουμε  εστω  και  για  λιγο  σαν  αρχη  χιονι  πολλή   αλλα  θελει  ακομα  λιγο  στα  αποτομα  σημεία  τον  πιστών  ,,αν  και  ομιχλη  εχθες  καταφεραμε  να  κατεβουμε  περιφεριακη  5  φορες  χωρις  να  εχουμε  καθολου  πετρες .    κοσμος  οχι  οπως  αλλες φορες  κριση  αισθητη  .  που  με  κανει  να  αναρωτιέμαι  οτι  ισως  να  ειμαστε  και  εμεις  την  επομενη  χρονια  αποντες  απο  τα  χκ  ..??? 

ΕΝΑΣ ΤΟΙΧΟΣ ΧΙΟΝΟ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
http://skafotexniki.gr/

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
εδω  ειμαι  παίδες !!  προβλημα υγειας  τις  συζύγου    με  ευτυχώς θετικα  αποτελέσματα   με  ανάγκαζαν  να  μην  εχω  και  πολλες  παρουσιες    ...  τωρα  που  είμαστε  καλυτερα    ,παμε  μπροστα  ..

εχθές  αυθημερόν   παρουσια  στο  πισοδερι  ,καταφέρνοντας  να  σκιαρουμε  εστω  και  για  λιγο  σαν  αρχη  χιονι  πολλή   αλλα  θελει  ακομα  λιγο  στα  αποτομα  σημεία  τον  πιστών  ,,αν  και  ομιχλη  εχθες  καταφεραμε  να  κατεβουμε  περιφεριακη  5  φορες  χωρις  να  εχουμε  καθολου  πετρες .    κοσμος  οχι  οπως  αλλες φορες  κριση  αισθητη  .  που  με  κανει  να  αναρωτιέμαι  οτι  ισως  να  ειμαστε  και  εμεις  την  επομενη  χρονια  αποντες  απο  τα  χκ  .. ??? 
οσον αφορα με τον κοσμο τα ιδια μου μετεφεραν απο τα Καλαβρυτα αλλα και απο την Βασιλιτσα,φανταζομαι καπου αλλου που εχει 33ευρω η καρτα τι κοσμο θα ειχε ::)

Offline miscelano

• Hero Member
στο πισοδερι δεν ξερω τι γινεται, παντως στη φλωρινα πηγαμε χθες το βραδυ και γινοταν χαμος απο χιονι....το 3πλασιο απο κοζανη εχει....πνιγηκανε λεμε!!!!

Offline papabill

• Hero Member
  • Ηπειρος
και Μέτσοβο που ήμουν χθες είχε πολύ κόσμο και από χιόνι σούπερ !!!

Offline president

• Full Member
  • **
χρονια  πολλα  σε ολους ...!!   εχει  5  μερες  που  δεν μπορουσα  να  μπω  στο  φορουμ  ,,ευτηχως    εημιτης  απο  βασιλιτσα  το  τακτοποιισε  ...

λοιπον  παιδες  φετος  τις  γιορτες  στο  πισοδερι  ,ητανε  σαν  καθημερινη  ....,,ο  κοσμος  δεν  μποροι  πια  να  αντεξη  το  κοστος  μετακινισης ...δεν  θα  μας  αφηνουν  να  βγουμε  απο  τα  σπιτια  μας  οσο  καλο  χιονι  ,και  καιρο  καλο  να  κανει,,    τυχερη  η  κατηκοι  κοντα  στα  χκ  μα  και  αυτη μεχρι  ποτε    και  ποσες  φορες  θα  μπορεσουν  να  ανεβαινουν  και  να κρατισουν  τα  χκ  σε  ζωη  ...

θα  γινουμε  νεκροταφειο  χκ    απο  τα  20  αν  τα  καταφερουν  τα  μισα  ,θα  ειναι  θαυμα  ...με  οτι  επακολουθα  θα  εχει  ..

υσ   γιατι  δεν  μπορω να  κανω  ορθογραφικο  ελενχο  εδω   :-[

Offline miscelano

• Hero Member
σε ολα τα χκ ετσι ειναι...και 10 που λες προεδρε εμενα πολλα μου ακουγονται απο αυτα που βλεπω... :(

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
Γεια σου επιτημε και από μένα. Καλά που είπες για τον ορθογραφικό έλεγχο να δούμε τι μπορεί να γινει

Sent from zte blade using Tapatal

Offline president

• Full Member
  • **
σε ολα τα χκ ετσι ειναι...και 10 που λες προεδρε εμενα πολλα μου ακουγονται απο αυτα που βλεπω... :(

να  κανουμε  ενα  γκαλοπ   με  θεμα  .ποια  χκ  πυστευουμε  οτι  θα  επιβιωσουν  τον  επομενο  χειμωνα  ,,ισως  και  μετα τις  γιορτες

στα  βορεια

με  την  παρουσα  κατασταση  .  πισοδερι  .εαν  συνεχιζουν  η  τοττιδες  και  δεν  τα  παρατισουν 

σελι     λογο  πρεστιζ..   βασιλιτσα  ανκομαχοντας  .... και  τελος