Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Οδηγιες πως περναμε την πυλη του ΚΕΟΑΧ Ολυμπου  (Read 6095 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
Οδηγιες πως περναμε την πυλη του ΚΕΟΑΧ Ολυμπου

ειναι πολυ απλο να περασεις την πυλη του στρατοπεδου.αφηνεις το αυτοκινητο απ εξω(παει ασφαλτος μεχρι εκει),μαζευεις τα   πραγματα σου απο το πορτμπαγκαζ-ντυνεσαι και πας στην πυλη με ταυτοτητα,σου ζητανε ονομα/επιθετο/ αριθμο ταυτοτητας και τι θα κανεις,που πας και   ποτε θα γυρισεις.απαντας σε ολα αυτα,περιμενεις 1 λεπτο και σου λενε   περνα.
« Last Edit: 17 Apr, 2011, 18:22:37 by blades »
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline alzakar

• Full Member
  • **
Γιατι το ειχατε απορια? Γιατι δεν με ρωτουσατε? εχω κανει ΑΜιτης σε αυτη την πυλη καμποσες φορες :)
Το λεπτο που περιμενεις ειναι για να παρει τον ασυρματο ο φανταρος και να επικοινωνησει με τον ΑΥΔΜ
για να του πει οτι περνατε μεσα :P Φανταρος στο ΚΕΟΑΧ οτι καλυτερο εχω κανει στη θητεια μου  :P

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
E pou na to xerame oti exoume ta mesa :P  alzakar kanate katholou lift?

Offline alzakar

• Full Member
  • **
Εχω βαψει αυτα τα 22 σπιτακια τα ξυλινα που υπαρχουν στο στρατοπαιδο οπως επισης τα 2 καταφυγια που ειναι
πανω + την αποθηκη που βρισκεται μεσα το μηχανοστασιο απο το lift! Ευτυχως δεν ημουνα στους 2 ταλαιπωρους
που ηταν απεξω με τους γρασαδωρους και κανανε συντηρηση τους πυλωνες! Δυστυχως ετυχα off season και εχασα τα καλα!
Γι αυτους 31 Μαρτιου ταιλιωνει η Σεζον και ας εχει και 3 μετρα χιονι κατω :/
Αν ποτε κανονιστει να ανεβειτε απο εκεινη τη μερια (φετος η του χρονου) count me in ;)

« Last Edit: 15 Apr, 2011, 18:51:02 by alzakar »

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
πολυ ψαρωτικο βλεμμα παρατηρω στην πρωτη φωτογραφια. :laugh2: και πολυ παχυ καλοριφερ στη δευτερη. χοντρα τα κρυα εκει.

Offline mafia

• Hero Member
Ετσι και πατε και δεν μου πειτε τιποτα, μαυρο φιδι που σας εφαγε! ;)
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline alzakar

• Full Member
  • **
Οχι κρυο, π@υτσοκρυο  :D Και οταν πρεπει να μεινεις εξω 3-6 το βραδυ 3ωρο σκοπετο, εκει να δεις ποσο τρυπαει  ;D
Να κανονισουμε παντως να παμε καμια φορα θα φαμε ποοοοοολυ πουδρα  8)

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member

μεσα απο το παραθυρο μονο ειδα την εικονα με το τζακι κλπ κλπ.οντως 2/4 που ειχαμε παει εμεις μας ειπαν οτι τα λιφτ σταματησαν τη λειτουργια και ας ειχε και χιονακι ισα ισα χιονι ειχε βεβαια στα 1800μ στη βαση του λιφτ 1.Αλ δε πιστευω να εισαι βυσμα ετσι? :laugh2: :laugh2:

Offline alzakar

• Full Member
  • **
Ηταν ενας φιλος μου γιατρος μοναδας εκει.Καλοπερασε.Του αρεσε πολυ.

Το μονο που κανει ο γιατρος εκει πανω ειναι να αναπνεει  ;D θυμαμαι καποιες φορες ουτε στην αναφορα
δεν εβγαινε !! χαχαχαχ
@Blades οχι βισμα, πολυμπριζο  ;)