Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Στελέχωση και λειτουργία του Χιονοδρομικού Κέντρου Βασιλίτσας 2011  (Read 4707 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mafia

• Hero Member
Ειναι μεγαλο λαθος, κατα την αποψη μου, να ασχολουμαστε με αυτα τα πραγματα!
Ο καθενας μας εχει μια δουλεια να κανει και ολοι μας εχουν προβληματα στη δουλεια μας!
Η μαλακια με τις δουλειες του δημοσιου ειναι οτι επιρεαζουν αμεσα τους λοιπους, ενω π.χ. ο Χριστος αν δεν ειναι σωστος στη δουλεια του δεν θα ξανα παρεις κρασι απο αυτον και τελιωνει το θεμα, αλλα με το δημοσιο δεν ειναι ετσι δυστυχως! Οι νοσηλευτες που ειναι 6 μηνες απληρωτοι δεν μπορουν να κανουν τιποτα περα απο μια διαμαρτυρια ή σταση εργασιας,ριχνοντας την αξιοπιστια του νοσοκομειου! Οι χειρηστες τον λιφτ το μονο που μπορουν να κανουν ειναι επισχεση εργασιας να χαθει η αξιοπιστια του χ.κ.(η πεσμενη) και ο κοσμος να οδηγηθει σε αλλα χ.κ.   Ειτε μας αρεσει ειτε οχι το δημοσιο υπολητουργει παντου!! Εγω δεν πρεπει να τρεξω για τους χειρηστες αλλα οι αμεσα πληγομενοι δηλαδη οι ξενοδοχοι οι ταβερνιαριδες και οσοι πληγωνται απο την φυγη του κοσμου! Οταν π.χ. Γιωργο μεινεις χωρις δουλεια δεν θα τρεξει κανενας απο τους χειρηστες για το δικιο σου! Εσυ ανχωνεσαι γιατι γουσταρεις το χ.κ. της Βασιλως και θες να λειτουργει για να πηγενεις και να γουσταρεις και το ιδιο θελουμε ολοι, αλλα με το μας χρησημοποιουν οι χειρηστες σαν μεσο πιεσης δεν θα λυσει κανενα προβλημα απλα θα παρατεινεται!! Δυστυχως πρεπει να μεινει χωρις κοσμο το χ.κ. να τα παρουν οι ντοπιοι και να απαιτησουν την σωστη λειτουργια του! Εμεις μονο την συμπαρασταση μας (προς τους χειρηστες) μπορουμε να δειξουμε και τιποτα αλλο!Τζαμπα διαφωνουμε, ειναι ανουσιο!Αν δεν απαιτησουν οι ντοπιοι την σωστη λειτουργεια του χ.κ. και να γιακαρουν τους υπευθυνους οποιοι και να ειναι αυτοι,Δ.Σ.,πολιτικοι, ή οποιοι δεν προκειτε να γινει τιποτα!!!!! Ή μηπως πιστευει κανεις οτι θα χασει τον υπνο του ο Παναγιας-Πανταγιας ή πως στο διαολο λενε τον Βλαχοπροεδρο της περιοχης??? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?
Φετος Ελατοχωρι (που εχει και παρκο) και Πηλιο και  SINAIA !!!!!!!! Αι στα διαλα πια!!!!!!!! 
« Last Edit: 27 Sep, 2010, 00:50:25 by mafia »
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline mafia

• Hero Member
Σορυ απο ολους για το υφος μου, αλλα με εχει κουρασει το θεμα!!! 8) 8) 8)
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline blades

• Administrator
  • Hero Member
εγω τα εχω πει.το ΧΚΒ πρεπει να μεινει κλειστο για ενα χρονο να τα παρουν στο κρανιο οι επαγγελματιες τις περιοχης,να πατωσουν οι πολιτικοι της περιοχης για να αρχισουν να το βλεπουν σοβαρα το θεμα.οταν συζηταω με τους υπαλληλους αυτο τους λεω,"ΜΗ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΕΤΟΣ"δε συμφερει ουτε εσας ουτε εμας ουτε κανεναν
Υπομονή, οι βάρβαροι έχουν ημ.λήξης.

Offline miscelano

• Hero Member
σημερα βρηκα τον πιστερ του χκ στη κοζανη....τον φωναζω και τον ρωταω αν εχουμε κανα νεο....μου ειπε κατι για δικαστηρια και θα ξερουμε λεει σε κανα μηνα....συντηρηση τον ρωτησα και αρχισε να γελαει.....

Offline snowguide

• Administrator
  • Sr. Member
  • ConNected
σημερα βρηκα τον πιστερ του χκ στη κοζανη....τον φωναζω και τον ρωταω αν εχουμε κανα νεο....μου ειπε κατι για δικαστηρια και θα ξερουμε λεει σε κανα μηνα....συντηρηση τον ρωτησα και αρχισε να γελαει.....

ε τι λεμε τοσο καιρο?και ασε που η συντηρηση τωρα ειναι πιο δυσκολη.καθε μερα θα βρεχει πανω,τι συντηρηση?παντως μιλαγα με τον κυριο Τ.Ζ. υποψηφιο δημαρχο Γρεβενων προχτες και ειπε οτι θα ανοιξει κανονικα.τεσπα ο καθενας λεει τα δικα του.
το θεμα ειναι 1
αμα δεν γινει συντηρηση καρεκλακια ΔΕΝ θα δουμε,μονο συρωμενα