Το φόρουμ μας εξελίχθηκε σε https://kairos.snowguide.gr/
 Επισκέψου το, επέλεξε πως θες να συνδεθείς - Facebook, Twitter, Google ή Yahoo ή Github - και πες τη γνώμη σου.

Author Topic: Προοδευτικη Λαρισας  (Read 23553 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mafia

• Hero Member
Re: Προοδευτικη Λαρισας
« Reply #40 on: 15 Jan, 2011, 18:51:12 »
Ενας 45 χρονων αλλα δεν ερχεται γιατι εχει φαει 9 γκολ 3 φορες και 8 γκολ 1-2 φορες και την εκλασε! :D
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
« Reply #41 on: 15 Jan, 2011, 18:57:50 »
και εγω ολα μου τα χρονια τερματοφυλακας επαιζα. ενα χρονο ειχα παιξει σε ερασιτεχνικη ομαδα στην αθηνα. ειχα τοτε ινδαλμα μου το σαργκανη. τον θεωρω τον καλυτερο τερματοφυλακα που υπηρξε ποτε στην ελλαδα. ο ανθρωπος παθιαζοταν και επιανε σουτ που αλλοι θα τα τρωγαν.
και να φανταστεις τοτε παιζαμε σε αλανες και σε τσιμεντα. τοτε να με εβλεπες πλονζον βουτιες, δεν καταλαβαινα τιποτα.

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #42 on: 23 Jan, 2011, 16:49:35 »
ΓΜΤ 2 λεπτα πριν την ληξη εκανα πλονζον αριστερα και μου τραβαει μια κλωτσια στον δεξιο τετρακεφαλο με εχει πεθανει στον πονο!
Ισως χασω αυτη την βδομαδα το βουνο, τωρα που εβαλε καλα εγω ειμαι οφ. >:( :(
Γμω την καταδικη μου!
In a system that has destroyed all adventure, the only adventure left is to destroy the system.

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
« Reply #43 on: 23 Jan, 2011, 16:53:45 »
φουλ γκαντεμια δηλαδη. νικησατε τουλαχιστον?

Offline papabill

• Hero Member
  • Ηπειρος
« Reply #44 on: 23 Jan, 2011, 17:06:25 »
ΓΜΤ 2 λεπτα πριν την ληξη εκανα πλονζον αριστερα και μου τραβαει μια κλωτσια στον δεξιο τετρακεφαλο με εχει πεθανει στον πονο!
Ισως χασω αυτη την βδομαδα το βουνο, τωρα που εβαλε καλα εγω ειμαι οφ. :(" src="http://www.snowguide.gr/forum/Smileys/SoLoSMiLeYS1.0/angry.gif"> 
Γμω την καταδικη μου!

Υπαρχουν και χειροτερα ,εχω εδω και μια βδομαδα θλαση στον γαστροκνημιο, αλλες δεκα μερες σιγουρα εκτος δραστηριοτητων -γεραματα mafia

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #45 on: 23 Jan, 2011, 17:46:33 »
οχι 3-5 ηρθε! :D

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
« Reply #46 on: 23 Jan, 2011, 17:49:14 »
3-5 χασατε η κερδισατε? 

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #47 on: 23 Jan, 2011, 17:54:40 »
3-5 χασατε η κερδισατε?

Χασαμε, το κερατο μου μεσα!

Ισως χασω αυτη την βδομαδα το βουνο, τωρα που εβαλε καλα εγω ειμαι οφ.
Γμω την καταδικη μου!

Υπαρχουν και χειροτερα ,εχω εδω και μια βδομαδα θλαση στον γαστροκνημιο, αλλες δεκα μερες σιγουρα εκτος δραστηριοτητων -γεραματα mafia

Ναι ρε γμτ παλια έπεφτα απο τον 4 οροφο σε 1 μετρο αμμο και τρεχαμε να ξαναπηδηξουμε και τωρα φτερνιζομαι και με πιανει η μεση! :laugh2:

Offline MetFM

• Hero Member
  • snowguide.gr
« Reply #48 on: 23 Jan, 2011, 19:33:04 »
πολλες πενταρες ρε παιδι μου αυτη η προοδευτικη, προοδευτικη ονομα και πραγμα :laugh2: :laugh2:

Offline mafia

• Hero Member
« Reply #49 on: 23 Jan, 2011, 20:20:24 »
πολλες πενταρες ρε παιδι μου αυτη η προοδευτικη, προοδευτικη ονομα και πραγμα 

Ασε δεν θελω να σχολειασω τα της αμυνας, απλα κανω υπομονη! (και οσο αποφευγω τις συγκρουσεις για να μη τραυματιστω αλλο τοσο χτυπαω) :D